Про компанію 2019-02-12T02:08:31+02:00

Хочете зробити заявку прямо зараз?

Зробити заявку

Компанія, що вирішує потреби країни

Факт нестачі на ринку України якісного дроту для загальнобудівельних робіт наштовхнув групу професіоналів-однодумців на створення підприємства, що спеціалізується на виробництві різних видів продукції.

ТОВ «СТРОЙМОНТАЖ ЗБВІК» почало свою діяльність на ринку України в травні 2012 г.

Основний вид діяльності компанії – виробництво метизної продукції.

Наша мета – постійний розвиток і пошук внутрішніх резервів для створення конкурентної товарної продукції та успішного її просування на ринках. Постійне вдосконалення діяльності шляхом ефективного управління процесами із застосуванням інноваційних підходів, дає стійкі передумови для охоплення нових ринків і отримання прибутку, що використовується для розвитоку підприємства. У планах компанії є пункти щодо розширення асортименту власного виробництва.

Вище керівництво компанії є лідером і гарантом виконання вимог законодавчих актів, європейських регламентів і міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, дотримання яких робить нас кращими, результативнішими, ефективнішими у роботі, рентабельнішими, екологічно і соціально орієнтованими. Постачальником сировини, з якої на підприємстві виготовляється продукція, є найбільший виробник України ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг».

Акцент на виробництві високоякісної продукції, дозволив підприємству рости і розвиватися. Внаслідок чого у підприємства з’явилися 2 філії – в м.Тернопіль і у м. Кривий Ріг. Постійний розвиток підприємства дозволив залучити до своїх лав найкращих фахівців з усієї України.

Безперервна спрямованість підприємства на задоволеність замовників, стала поштовхом до впровадження на підприємстві вимог міжнародних стандартів якості, екології, виробничої безпеки та принципів виробничої системи Тойота (Toyota Production System).

Підтверджена якість

Продукція, яку ми реалізуємо, виробляэться в керованих умовах. Наші постійні партнери знають про це. А ми дорожимо своєю репутацією.

Рассмотреть документ
Рассмотреть документ
Рассмотреть документ

Зверніть увагу

“Як би ви не намагалися змінити або стимулювати обставини, запам’ятайте: “Для будь-якої речі під сонцем, свій час та місце”

ЦИТАТИ ВЕЛИКИХ

“Витрати не створені щоб їх рахувати. Вони створені для того, щоб їх зменшувати.”

ТАЙИТИ ОНО, Toyota

“Скрізь, де дріт може замінити гвинт, я вважаю за краще дріт, він надійніше.”

ЕРНЕСТО ЧЕ ГЕВАРА, Щоденник мотоцикліста

“Подбай про якість, а прибуток подбає сам про себе.”

ФІЛОСОФІЯ КАЙДЗЕН

“З точки зору клієнта, виріб або якісний, або ні. Третього не дано.”

СОИТИОРО ХОНДА, Honda Motors

Наші партнери

Пріоритетним напрямком нашої компанії є побудова дружніх взаємовигідних партнерських відносин. Ми пишаємося нашими партнерами.

Як з нами зв'язатися

Питання і пропозиції надсилайте на електронну пошту: info@zbvik.com.ua або скористайтеся формою на сторінці
>>> КОНТАКТИ <<<